Logowanie

lub

Rejestracja

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę
nie wyrażam zgody

Trasa i termin spływu

jednodniowe
weekendowe
wielodniowe
zorganizowane

Dane kontaktowe

Podaj ilość kajaków

Podsumowanie

0 dni

0 km

0 uczestników

100% satysfakcji

wyślij zgłoszenie

Pole namiotowe

Łupawsko

Nasze pole namiotowoe mieści się na porośniętym sosnowym lasem terenie przy brzegu jeziora, i to niemałego. Teren jest ogrodzony i monitorowany. Dla naszych gości dostępne jest duże, zacienione pole biwakowe z pełnym węzłem sanitarnym (prysznice, umywalki, ciepła woda). Jest też parking strzeżony, a na brzegu jeziora można się kąpać. Są też wiaty i trzy wyznaczone miejsca na ognisko, duży pomost cumowniczy i bosmanka 
Jezioro Jasień to jedno z większych jezior na Kaszubach, ma niemal 600ha powierzchni i rozciąga się na osiem kilometrów. W najszerszym miejscu liczy 1,5 km, a głębokie jest miejscami na ponad 30 metrów. Dzieli się na dwie części – północną i południową. Jest na nim osiem niezamieszkałych wysp, z których każda ma swoje tajemnice. Można po nim pływać kajakiem, rowerkiem wodnym, deskami SUP lub kanadyjką przy okazji pobytu w naszej bazie. Można też zacząć stąd spływ Łupawą, albo też udać się na pobliskie rzeki – Słupię, Bukowinę, Skotawę, Radunię, Kamienicę i Wdę.

Nasze pole znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi i obszaru Natura 2000 - dlatego szanując przyrodę - obowiązuje całkowity zakaz  puszczania głośnej muzyki - chcesz słuchać muzyki innej niż daje nam otaczająca przyroda - załóż słuchawki !! Dziękujemy za uszanowanie tego zakazu :)

Na terenie naszego pola namiotowego - samochody stoją tylko i wyłącznie na parkingu - nie ma możliwości parkowania przy namiocie i nie ma możliwości wjeżdżania na pole namiotowe ! Do transportu bagaży po polu namiotowym służą wózki transportowe, które są na wyposażeniu pola. 

Cisza nocna obowiązuje od 23.00 do 7.00 


Dojazd jest do nowej bazy bardzo prosty. Jadąc drogą wojewódzką nr 228 od Kartuz, mijamy Parchowo i skręcamy w miejscowości Pomysk Mały na północ. Następnie przez Soszycę kierujemy się na Łupawsko. Tam skręcamy w prawo przy szlabanie, zaraz za ośrodkiem wczasowym „Wrzos”. Dojechać też można od Lęborka lub Sierakowic, kierując się na Rokity i Czarną Dąbrówkę.

! Przyjazd na pole możliwy tylko przy wcześniejszej rezerwacji !

Koszt pobytu na naszym polu wynosi 35 zł/osoba/doba i obejmuje: 

 • nocleg na polu biwakowym (nie pobieramy dodatkowej opłaty za namioty)
 • natryski z ciepłą wodą
 • toalety (osobne damskie, męskie i dla osób niepełnosprawnych)
 • dostęp do zadaszonej wiaty (czajniki elektryczne, kuchenka indukcyjna)
 • dostęp do wiaty ogniskowej (kije ogniskowe na wyposażeniu)
 • dostęp do lodówki 
 • swobodny dostęp do jeziora
 • możliwość ładowania telefonów 
 • zewnętrzny zmywak do naczyń 
 • doba pobytowa na polu namiotowym rozpoczyna się od godziny 15.00 a kończy się o godzinie 11.00 dnia następnego (pozostanie na polu po godzinie wymeldowania tylko i wyłącznie za zgodą obsługi pola namiotowego) 
Uwaga: na terenie naszego pola namiotowego obowiązuje pełna segregacja śmieci : plastik, szkło, papier, Bio (kompostownik) - dbajmy wspólnie o środowisko !
 
Cennik szczegółowy:
 1. Pobyt 1 osoby : 35 PLN
 2. ​Dzieci do 15 lat : 25 PLN
 3. Przedłużenie pobytu bez kolejnego noclegu : od 11.00 do godziny 20.00 : 15 zł/osoba dorosła / 10 zł/dziecko do 15 lat
 4. Drewno do ognisko : 40 zł/taczka
 5. Parking samochodu i innych pojazdów : 10 zł/dzień
 6. Parking kampera/samochodu mieszkalnego : 20 zł/dzień
 7. Przyłącze do prądu : 15 zł/doba 
 8. Prysznic : 10 zł/osoba (dla osób nie przebywających na polu namiotowym)
 9. Wodowanie kajaka : 5 zł
 10. Wodowanie łódki / żaglówki : 15 zł
 11. Korzystanie z miejsca ogniskowego / grilla  bez noclegu : 20 zł/osoba (max 3h) : w cenie miejsce, kije, drewno, śmieci, dostęp do toalet z natryskami, 


ekajaki.pl youtube
ekajaki.pl Instagram