Logowanie

lub

Rejestracja

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę
nie wyrażam zgody

Trasa i termin spływu

jednodniowe
weekendowe
wielodniowe
zorganizowane

Dane kontaktowe

Podaj ilość kajaków

Podsumowanie

0 dni

0 km

0 uczestników

100% satysfakcji

wyślij zgłoszenie

Pole namiotowe

Camp Łupawsko – nasza nowa siedziba

Być może doszła już do Was wieść o tym, że zmieniliśmy naszą siedzibę. Przenieśliśmy się z Parchowa do miejscowości Łupawsko nad Jeziorem Jasień.
Baza w Łupawsku zapewnia znacznie lepsze warunki do wypoczynku. Mieści się na porośniętym sosnowym lasem terenie przy brzegu jeziora, i to niemałego. Teren jest ogrodzony i monitorowany. Dla naszych gości dostępne jest duże, zacienione pole biwakowe z pełnym węzłem sanitarnym (prysznice, umywalki, ciepła woda). Jest też parking strzeżony, a na brzegu jeziora można się kąpać. Są też wiaty i miejsce na ognisko, a w przyszłym roku będziemy też budować fajne pomosty i
kawiarenkę nad samym jeziorem.
Jezioro Jasień to jedno z większych jezior na Kaszubach, ma niemal 6 km 2 powierzchni i rozciąga się na osiem kilometrów. W najszerszym miejscu liczy 1,5 km, a głębokie jest miejscami na ponad 30 metrów. Dzieli się na dwie części – północną i południową. Jest na nim siedem niezamieszkałych wysp, z których każda ma swoje tajemnice. Można po nim pływać kajakiem, łódką lub kanadyjką przy okazji pobytu w naszej bazie. Można też zacząć stąd spływ Łupawą, albo też udać się na pobliskie rzeki – Słupię, Bukowinę, Kamienicę i Wdę.

Dojazd jest do nowej bazy bardzo prosty. Jadąc drogą wojewódzką nr 228 od Kartuz, mijamy Parchowo i skręcamy w miejscowości Pomysk Mały na północ. Następnie przez Soszycę kierujemy się na Łupawsko. Tam skręcamy w prawo przy szlabanie, zaraz za ośrodkiem wczasowym „Wrzos”. Dojechać też można od Lęborka lub Sierakowic, kierując się na Rokity i Czarną Dąbrówkę.
Zapraszamy na nowe miejsce - od majówki 2020!

Cena noclegu : 25 zł/osoba/doba

Do dyspozycji:

- miejsce pod namiot
- toalety 
- natryski z ciepłą wodą
- miejsce ogniskowe
- zamykaną drewnianą wiatę 
- czajniki elektryczne
- lodówki
- woda bieżąca
- ławy i stoły

Dodatkowo
- bezpieczny parking na samochody (10 zł/dzień/samochód)


ekajaki.pl youtube
ekajaki.pl Instagram