Logowanie

lub

Rejestracja

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę
nie wyrażam zgody

Trasa i termin spływu

jednodniowe
weekendowe
wielodniowe
zorganizowane

Dane kontaktowe

Podaj ilość kajaków

Podsumowanie

0 dni

0 km

0 uczestników

100% satysfakcji

wyślij zgłoszenie

Unia Europejska - projekt


Rozwijamy się – dzięki wsparciu UE i Samorządu Województwa Pomorskiego!

PROJEKT: POMORSKIE SZLAKI KAJAKOWE – RZEKA ŁUPAWA – ANDRZEJ TENDERENDA

Firma ekajaki.pl uzyskała dofinansowanie z funduszy unijnych na realizację projektu „Pomorskie Szlaki Kajakowe – rzeka Łupawa – Andrzej Tenderenda”. Projekt dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 8.4. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020. Jego realizacja przewidziana jest na lata 2020-2021. 

Celem projektu jest zwiększenie atrakcyjności turystycznej szlaku Łupawy poprzez kompleksowe zagospodarowanie miejsca początkowego spływów tą rzeką,  wraz z poprawą oferty turystyki wodnej na jeziorze Jasień. 

W ramach Regionalnego Przedsięwzięcia Strategicznego „Pomorskie Szlaki Kajakowe” w miejscowości Łupawsko nad jeziorem Jasień wybudowana zostanie przystań kajakowa, będąca jednocześnie początkowym punktem szlaku kajakowego rzeki Łupawy. Zaprojektowana i wybudowana zostanie infrastruktura przystani w postaci budynku bosmanatu wraz z niezbędnymi przyłączami i instalacjami, powstanie drewniany pomost nad jeziorem, slip, ciągi i pomosty komunikacyjne na brzegu jeziora oraz zagospodarowanie terenu: wiata ogniskowa, ławostoły, suszarki kajakowe kosze na śmieci, oświetlenie i monitoring. Przystań zostanie również oznakowana z lądu i wody. 

Całkowity zakładany koszt realizacji projektu wynosi 1 277 221,73 PLN, a dofinansowanie z budżetu środków europejskich 843 420,40 PLN. Efektem projektu będzie wzrost ruchu turystycznego na Łupawie o co najmniej 1000 odwiedzin rocznie, oznakowanie 2 kilometrów szlaku kajakowego oraz wybudowanie jednej przystani kajakowej - obiektów publicznej infrastruktury turystycznej.

Infrastruktura budowana przy wsparciu unijnym uzupełni powstające obecnie przez firmę ekajaki.pl zaplecze turystyczne w postaci pola biwakowego, parkingu, sanitariatów i budynku gospodarczego bazy kajakowej. 

Zapraszamy do Łupawska, do naszej nowej bazy, już na sezon 2020!

PROJEKT: ZWIĘKSZENIE BEZPIECZEŃSTWA KLIENTÓW FIRMY EKAJAKI.PL W WARUNKACH ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO COVID-19 POPRZEZ ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA

W trudnym czasie pandemii COVID-19 skorzystaliśmy ze wsparcia Unii Europejskiej i Samorządu Województwa Pomorskiego, uzyskując dofinansowanie projektu „Zwiększenie bezpieczeństwa klientów firmy ekajaki.pl w warunkach zagrożenia epidemicznego COVID-19 poprzez zakup specjalistycznego sprzętu i wyposażenia”.

Jego celem jest poprawa bezpieczeństwa klientów firmy  w zakresie ochrony przed zarażeniem COVID-19. Zakupiliśmy w ramach projektu m. in. profesjonalne urządzenia firmy Karcher – myjkę ciśnieniową, odkurzacz parowy, agregat prądotwórczy oraz pralkę i suszarkę przemysłową. Uzyskaliśmy także wsparcie finansowe na tzw. kapitał obrotowy. Wartość projektu wyniosła 57 432,14 zł, a dofinansowanie UE – 50 807,11 zł. 

Dzięki realizacji projektu poprawi się bezpieczeństwo naszych klientów, jak i zespołu firmy ekajaki.pl. Zapraszamy!
 

GRANT NA SPECJALISTYCZNE USŁUGI DORADCZE NIWELUJĄCE SKUTKI PANDEMII COVID-19
W RAMACH PROJEKTU „SPEKTRUM. POMORSKI SYSTEM USŁUG DORADCZYCH”

Firma ekajaki.pl otrzymała wsparcie z funduszy Unii Europejskiej i Samorządu Województwa Pomorskiego na realizację specjalistycznych usług doradczych niwelujących skutki pandemii COVID-19 w ramach projektu grantowego „Spektrum. Pomorski System Usług Doradczych”. 

W ramach grantu SPEKTRUM, którego realizację nadzoruje Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z Gdańska, uzyskaliśmy wsparcie finansowe na usługi doradcze w zakresie:

  • Opracowania i wdrożenia procedur bezpieczeństwa i dostosowania firmy do reżimu sanitarnego;
  • Opracowania strategii antykryzysowej: poszerzenia profilu działalności  firmy w kierunku nowych rynków i klientów;
  • Opracowania rekomendacji rozwoju nowych produktów i usług (wejścia na nowe rynki i pozyskanie nowych grup docelowych klientów);
  • Wypracowania strategii marki wraz z planem komunikacji;
  • Doradztwa w zakresie rozwoju sprzedaży internetowej;
  • Modyfikacji zapisów umów z klientami, uwzględniająca kwestie bezpieczeństwa.

Wartość projektu wyniosła 78 086,80 zł, a dofinansowanie UE 74 182,46 zł. 

Jednym z ciekawszych elementów zadania jest opracowanie propozycji nowych produktów turystycznych, jak wycieczka rowerowa po Kaszubach, co poszerzy możliwości na aktywny wypoczynek na Kaszubach w Łupawsku nad Jeziorem Jasień. Utworzymy też nowe trasy spacerowe i trasy nordic walking na Kaszubach.

Dzięki realizacji projektu przygotowujemy naszą firmę na wyzwania i zmiany rynkowe, jakie niesie przyszłość po pandemii COVID-19.


ekajaki.pl youtube
ekajaki.pl Instagram